7 عادت افراد بسیار موثر PDF

همه ما می خواهیم موفق شویم و مسیر موفقیت به شناسایی عادت هایی است که می توانند در سفر ما به ما کمک کنند. من توصیه می کنم این راه را با خواندن پرفروش ترین استفان کوی، “7 عادت افراد بسیار موثر PDF” شروع کنید.

در اولین بار در سال 1989، “7 عادت افراد بسیار مؤثر” پرفروش مایکروسافت بود. و به سرعت تبدیل به یک بخش دائمی از واژگان فرهنگی شد. با بیش از 25 میلیون نسخه در بیش از 40 زبان در سراسر جهان فروخته می شود. این کتاب همچنان برای کمک به میلیونها خواننده در زندگی آنها موثرتر است.

7 عادت افراد بسیار موثر پی دی اف راهنمای شما گام به گام:

عادت افرادی که موفق می شوند؟ 7 عادت از افراد بسیار موثر، 25 سال است که خوانندگان را جذب کرده است. این زندگی رئیس جمهور و مدیر اجرایی، مربیان، والدین و دانش آموزان را تغییر داده است. به طور خلاصه، میلیون ها نفر از هر سنی و حرفه ای از کتاب “هفت عادت” دکتر کوی استفاده کرده اند. و این می تواند شما را تبدیل کند

فعالانه: بحث در مورد مفهوم دایره نفوذ و دایره نگرانی. از مرکز نفوذ خود کار کنید و به طور مداوم برای گسترش آن کار کنید. نشستن و صبر کردن در حالت فعال، انتظار برای مشکالت رخ می دهد قبل از اقدام.
با پایان دادن به ذهن شروع کنید: تصور کنید آنچه را که می خواهید در آینده به طوری که بتوانید کار کنید و برنامه ریزی کنید. درک اینکه چگونه مردم در زندگی خود تصمیم می گیرند. برای موثر بودن، باید بر اساس اصول عمل کنید و دائما نظر خود را در مورد مأموریت خود بررسی کنید. دوست دارید چکاره شوید؟ چه باید در مورد خودم بگویم؟ چگونه می خواهید به یاد بیاورید؟
اولین چیزها را بگذارید: در مورد تفاوت بین رهبری و مدیریت صحبت کنید. رهبری در جهان خارج از دیدگاه شخصی و رهبری شخصی شروع می شود.
فکر می کنید برنده: احساسات صادقانه برای راه حل های متقابل مفید و یا موافقت نامه ها در روابط خود. در نهایت ارزیابی و احترام به مردم با پیروزی برای همه، یک راه حل بلندمدت بهتر است.
ابتدا به درک، سپس درک کنید: از گوش دادن مضطرب به شخصا درک کنید. این فضای مراقبت و حل مشکلات مثبت را ایجاد می کند.
Synergize: ترکیبی از نقاط قوت مردم از طریق کار گروهی مثبت. برای رسیدن به اهدافی که هیچ کس نمیتواند به تنهایی به دست آورد،
تیز کن اره: تعادل و تجدید منابع، انرژی و سلامت برای ایجاد یک سبک زندگی پایدار و طولانی مدت و موثر.
درباره نویسنده 7 عادت افراد بسیار موثر pdf:

استفن ر. کویس یکی از مقامات مشهور جهان در زمینه رهبری و روابط خانوادگی بود. او دارای مدرک لیسانس علوم از دانشگاه یوتا، مدرک کارشناسی ارشد هاروارد و دکتری است. از دانشگاه Brigham Young University. آقای کوی معاون رئیس هیئت مدیره شرکت فرانکلین کووی بوده و مدرس، مشاور و مشاور سازمانی بوده است. در طول زندگی حرفه ای او، دکتر کوی، میلیونها خواننده و دانش آموز را به دیدگاه های جدید و فهم رسانده است.

حالا شما می توانید 7 عادت افراد بسیار موثر pdf را دانلود کنید. این کتاب تست شده و امن است!

%d bloggers like this: