7 ההרגלים של אנשים אפקטיבי pdf

כולנו רוצים להצליח. ודרך להצלחה היא לזהות את ההרגלים שיכולים לעזור לנו במסע שלנו. אני ממליץ להתחיל את הנתיב הזה על ידי קריאת רבי המכר של סטיבן Covey, “7 ההרגלים של אנשים אפקטיביים PDF”.

בפרסום הראשון שלה בשנת 1989, 7 Habits של אנשים אפקטיבי pdf היה רב מכר מיידי כמעט. וזה הפך במהרה לחלק קבוע של הלקסיקון התרבותי. עם יותר מ -25 מיליון עותקים נמכרו ביותר מ -40 שפות ברחבי העולם. ספר זה ממשיך לסייע למיליוני הקוראים להיות יעיל יותר בחייהם.

את הרגלי 7 של אנשים יעילים מדריכים PDF לך צעד אחר צעד:

מה הם ההרגלים של האנשים שמצליחים? את 7 Habits של אנשים יעילים מאוד יש captivated הקוראים במשך 25 שנים. זה הפך את חייהם של נשיאים ומנכ”לים, אנשי חינוך, הורים וסטודנטים. בקיצור, מיליוני אנשים מכל הגילאים ומקצועות נהנו מן הספר של ד”ר Covey של שבע הרגלים. וזה יכול לשנות אותך.

להיות יזום: דיונים על המושג של מעגל ההשפעה ואת מעגל של דאגה. לעבוד ממרכז ההשפעה שלך ולעבוד כל הזמן כדי להרחיב את זה. אין לשבת ולחכות במצב פעיל, מחכה שיתרחשו בעיות לפני שתנקוט פעולה.
התחל עם הסוף בראש: תאר לעצמך מה שאתה רוצה בעתיד, כך שתוכל לעבוד ולתכנן בהתאם. להבין כיצד אנשים מקבלים החלטות בחייהם. כדי להיות יעיל, עליך לפעול על פי עקרונות ולסקור כל הזמן את הצהרת המשימה שלך. מה אתה רוצה להיות? מה יש לי לומר על עצמי? איך אתה רוצה להיזכר?
לשים את הדברים הראשון: לדבר על ההבדל בין מנהיגות וניהול. מנהיגות בעולם החיצוני מתחילה בחזון אישי ובהנהגה אישית.
תחשוב win-win: רגשות כנים עבור פתרונות מועילים הדדית או הסכמים במערכות היחסים שלך. הערכה והערכה של אנשים על ידי הכללת ניצחון לכולם היא בסופו של דבר פתרון טוב יותר לטווח הארוך.
חפשו תחילה להבין, ואז להיות מובן: השתמש הקשבה אמפתית כדי להבין באמת אדם. זה יוצר אווירה של טיפול ופתרון בעיות חיוביות.
סינרגיז: שילוב כוחות של אנשים באמצעות עבודת צוות חיובית. כדי להשיג מטרות שאף אחד לא יכול להשיג לבד.
לחדד את המסור: לאזן ולחדש את המשאבים, האנרגיה והבריאות כדי ליצור אורח חיים בר-קיימא, לטווח ארוך ואפקטיבי.
על המחבר של 7 הרגלים של אנשים יעילים pdf:

סטיבן ר ‘קובי היה בעל שם עולמי על מנהיגות ויחסי משפחה. הוא בעל תואר ראשון במדעים מאוניברסיטת יוטה, תואר שני במנהל עסקים בהרווארד ודוקטורט. מאוניברסיטת בריגהם יאנג. מר Covey היה סגן נשיא של פרנקלין Covey ושות ‘מועצת והיה מרצה, מורה ויועץ ארגוני. לאורך הקריירה שלו, ד”ר Covey הביא פרספקטיבות חדשות והבנה למיליוני הקוראים והתלמידים.

עכשיו, אתה יכול להוריד את 7 ההרגלים של אנשים יעילים pdf. ספר זה נבדק ונמצא בטוח!

%d bloggers like this: