7 звичок високоефективних людей pdf

Ми всі хочемо досягти успіху. І шлях до успіху – визначити звички, які можуть допомогти нам у нашому подорожі. Я рекомендую почати цей шлях, прочитавши бестселер Стівена Ковія, “The 7 habits of highly effective people pdf”.

На своєму першому випуску в 1989 році The 7 Привидів високоефективних людей pdf був практично миттєвом бестселером. І це швидко стало постійною частиною культурного лексикону. Більше 25 мільйонів екземплярів продаються понад 40 мовами по всьому світу. Ця книга продовжує допомагати мільйонам читачів стати більш ефективними в їх житті.

7 звичок високоефективних людей pdf допомагає вам крок за кроком:

Які звички люди, які досягли успіху? 7 звичок високоефективних людей захопили читачів протягом 25 років. Це перетворило життя президентів і керівників, педагогів, батьків та учнів. Коротше кажучи, мільйони людей різного віку та професії отримали вигоду від книги Доктора Ковія “Сім звичок”. І це може перетворити вас.

Будьте активними: обговорення концепції кола впливу та кола проблем. Працюйте з центру свого впливу і постійно працюйте над його розширенням. Не сідайте і не чекайте в активному режимі, очікуючи, що проблеми виникнуть, перш ніж вжити заходів.
Почніть з кінця на увазі: уявіть, що ви хочете в майбутньому, щоб ви могли працювати та планувати відповідно. Зрозумійте, як люди приймають рішення у своєму житті. Щоб бути ефективним, ви повинні діяти відповідно до принципів та постійно переглядати місію. Хто ти хочеш бути? Що я повинен сказати про себе? Як ти хочеш запам’ятовуватись?
Поставте перше: Поговоріть про різницю між керівництвом та керівництвом. Лідерство у зовнішньому світі починається з особистого бачення та особистого лідерства.
Подумайте про перемогу: щирі почуття взаємовигідних рішень або угод у ваших стосунках. Оцінка та повага до людей, включивши перемогу для всіх, є, нарешті, кращим довгостроковим рішенням.
Постарайся спочатку зрозуміти, тоді треба розуміти: користуйся чуйним слуханням, щоб по-справжньому зрозуміти людину. Це створює атмосферу турботи і вирішення позитивних проблем.
Синергізувати: поєднання сильних сторін через позитивну спільну роботу. Для досягнення цілей, яких ніхто не зміг досягти самостійно.
Заточити пилу: збалансувати та відновлювати свої ресурси, енергію та здоров’я для створення стійкого, довгострокового, ефективного способу життя.
Про автора 7 звичок високоефективних людей pdf:

Стівен Р. Кові був всесвітньо відомим авторитетом у керівництві та сімейних відносинах. Він має ступінь бакалавра наук з Університету штату Юта, Гарвардський магістр та доктор філософії. від Університету Бригама Янга. Пан Кові був віце-президентом правління компанії Franklin Covey Co., а також був викладачем, викладачем та організаторським консультантом. Протягом всієї своєї кар’єри доктор Кові ознайомив мільйони читачів та студентів з новими поглядами та розумінням.

%d bloggers like this: